Мануальна терапія – вплив за допомогою певних прийомів на хребет і суглоби. Це один з найбільш древніх методів лікування опорно-рухового апарату. Багатовіковий досвід народних цілителів сьогодні широко використовується професійними лікарями. Цей метод дозволяє відновити гнучкість хребта і рухливість суглобів. Він застосовується при лікуванні остеохондрозу, артрозу і інших захворювань опорно-рухового апарату. Сеанси мануальної терапії проводить особисто доктор Костюк Ігор Євграфович (30років практики, 18 тисяч вдячних пацієнтів). Показання до мануальної терапії визначається індивідуально на прийомі у лікаря.

Ударно-хвильова терапія - метод створення високого тиску на кордоні "кістка - сухожилля" за допомогою звукової хвилі. Метод дозволяє швидко зняти больовий синдром, поліпшити кровообіг сухожиль і зв'язок. У народі відомий під назвою "розбивання солей". Ударно - хвильова терапія показана при лікуванні: п'яткової шпори; епіконділіта ( «тенісний лікоть»); розтягнення, пошкодження зв'язок; плече-лопатковий периартроз (біль у плечі); розтягнення, ушкодження м'язів; відновлення після переломів; контрактури (обмеження рухливості). Сеанс лікування займає від 2 до 5 хвилин. На курс лікування потрібно від 1 до 10 сеансів. Лікування амбулаторне, не потрібно знаходження в стаціонарі. 

 

 Масаж - сукупність прийомів механічного впливу на тіло людини за допомогою різних маніпуляцій, що проводяться руками або спеціальними апаратами. Надає цілющу дію на весь організм і успішно застосовується при лікуванні багатьох захворювань опорно-рухового апарату.

 

   Ароматерапія - лікування ефірними маслами. Ефірні олії є потужними регуляторами емоційного фону, благотворно впливають на роботу нервової системи, залоз внутрішньої секреції, органів кровообігу, шлунково-кишкового тракту та інших систем, активізують імунну систему і механізми самозцілення організму, виявляють антиоксидантні і адаптогенні властивості. Суміші ефірних масел підбираються індивідуально, залежно від захворювання та індивідуальної чутливості пацієнта.

 

 

Літотерапія - метод лікування, заснований на застосуванні гарячих морських каменів. Використовується для посилення ефекту масажу, для зняття м'язових спазмів і емоційної напруги.

 

  

Рефлексотерапія - вплив на рефлекторні зони тіла людини, що відповідають за роботу внутрішніх органів. Для цього використовуються різні аплікатори.

 

Інформаційно-хвильова терапія - вплив на рефлекторні точки за допомогою приладу, що випромінюють електромагнітні коливання, ідентичні електромагнітних коливань людини. Цей метод дозволяє гармонізувати роботу всіх систем організму і підвищити опірність захворюванням. 

 

 Фізіотерапія - лікування за допомогою різних приладів, що впливають на організм звуковими вібраціями, а також тепловим і електромагнітним випромінюванням. Фізіотерапія дозволяє людині впоратися із захворюваннями за рахунок додаткових внутрішніх резервів, часто навіть без лікарських засобів.

 

 

 

Лікувальна фізкультура. Для закріплення ефекту від лікування масажист - інструктор з лікувальної фізкультури підбирає індивідуальний комплекс вправ і розучує його разом з пацієнтом. 

 

 

 

AirTrac -апарат, створений для амбулаторного ортопедичного витягування хребта. В процесі лікування шийний відділ хребта фіксується і розтягується по вертикалі, що призводить до збільшення міжхребцевих просторів і зменшення тиску запаленого диска на корінці спинномозкових нервів. У ряді випадків ефект зникнення болю настає відразу.

 

 

 

 pic16Вакуум-терапія - спосіб лікування із застосуванням банок. Використовуються різні види банок: гумові, магнітні і силіконові. Покращує кровообіг, сприяє омолодженню шкіри і м'язів, надає антицелюлітний ефект.

 

 

 

 Лікувальні блокади - спосіб введення лікарських препаратів у вогнище або в область вогнища проблеми (хвороби). Переваги методу в тому, що створюється висока концентрація медикаментів безпосередньо в цільовий області, що призводить до більш швидкому одужанню. Лікувальні блокади показані при стійких (більше 2-х місяців) болях різної локалізації, при синовіїтах (рідина в суглобі, за браком ефекту від лікування іншими способами. Складність в тому, що потрібно мати достатній досвід застосування цієї маніпуляції. Клініка Доктора Костюка, має великий досвід в застосуванні лікувальних блокад органів пересування.

 

Внутрішньосуглобове введення хондротропних препаратів - спосіб введення всередину суглоба препаратів, які володіють властивостями, що відновлюють на внутрішньосуглобової гіаліновий хрящ. Переваги методу в тому, що хондротропние препарати швидко надходять в гиаліновий хрящ. Ефект від лікування прискорюється в рази. Метод протипоказаний при наявності гострого запального процесу в порожнині суглоба. У такому випадку потрібно починати з лікувальних блокад. Складність в тому, що потрібно мати достатній досвід застосування цієї маніпуляції. Клініка Доктора Костюка, має великий досвід в застосуванні внутрішньосуглобового введення хондротропних препаратів.

Комплекс необхідних лікувальних процедур підбирається індивідуально на прийомі у лікаря. Результат лікування залежить:

  1. Від давнини захворювання;
  2. Від індивідуальної переносимості тієї чи іншої процедури;
  3. Від періоду захворювання (період ремісії або загострення);
  4. Від правильності виконання всіх рекомендацій, призначених лікарем;
  5. Від наявності у пацієнта бажання вилікуватися!

 

P.S. Лікарі середньовіччя говорили своїм пацієнтам так: "Або ви зі мною проти хвороби, або ви з хворобою проти мене".

Будьте здорові!